Müügitingimused

Müügitingimused selgitavad, millised on teie kui ostja ja meie kui müüja õigused ja kohustused. Järgime kõiki seadusest tulenevaid kohustusi ja töötame selle nimel, et pakkuda parimat teenindust ja tootevalikut.

Veebipoe WWW.MARRI.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Kiilaspäine lauljatar OÜ (registrikood 14878663).

Müügilepingu kehtivus ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest digitaalsete failide, postkaartide või postrite ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Digitaalsete failide saatmine on tasuta. Muud tooted saadame tasuta alates 20 eurosest ostust.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave toodete kohta on esitatud Veebipoes vahetult konkreetse toote juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud tooteid ei ole võimalik tarnida seoses nende lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Tooted saadetakse üldjuhul vaid Eestisse. Eraldi kokkuleppel on võimalik saata üle kogu maailma. Kirjutage info saamiseks aadressil info@marri.ee.

Alla 20 eurose ostu puhul kannab toodete saatmiskulud ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Toodete tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Veebipood tagastab tagastatava toote kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.